Inline HTML

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Wydawniczo Reklamowa WPROST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 179 oraz podmioty współpracujące, w tym należące do Grupy Kapitałowej Platformy Mediowej Point Group SA, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz.883) w celu realizacji usług oraz w celach marketingowych. Oświadczam, że jestem świadom, iż przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania i usuwania.

Posiadasz kod promocyjny? Wpisz go i zamów swoją prenumeratę.

Wyślij

Prenumerata roczna

189.00 PLN

Bardzo efektywna forma prenumeraty tygodnika „Wprost”. Nigdy nie musisz sobie zawracać głowy czy twoje ulubione pismo jest już w kiosku – prenumerując „Wprost” na rok masz pewność, że zawsze – i o każdej porze - możesz usiąść do lektury tygodnika. I jednocześnie wiesz, że sporo na tym zaoszczędziłeś.

Zamawiam!

Prenumerata półroczna

102.00 PLN

Przy półrocznej prenumeracie elektronicznego wydania tygodnika „Wprost” można zaoszczędzić ponad 50 zł. Nie ma kosztów papieru, druku, transportu – tak więc i cena jest niższa. A korzyści sporo – w każdej chwili mając dostęp do komputera możemy zajrzeć do najnowszego wydania „Wprost” a także do numerów archiwalnych.

Zamawiam!

Prenumerata kwartalna

54.00 PLN

Prenumerata na 3 miesiące elektronicznego wydania tygodnika „Wprost” to bardzo atrakcyjny sposób aby mieć szybki dostęp do najnowszych wydań ulubionego pisma. Stały dostęp do bieżących oraz archiwalnych wydań prestiżowego tygodnika jest dodatkowo tańszy niż kupowanie pisma w kiosku. A więc same korzyści.

Zamawiam!

Prenumerata miesięczna

19.00 PLN

To najkrótszy okres prenumeraty tygodnika „Wprost”. Kilka wydań pisma, które w takiej formie jest znacznie tańsze niż jego papierowy odpowiednik, umożliwi Wam lekturę ciekawych artykułów z różnych dziedzin życia.

Zamawiam!